OFERTY PRACY

Kierownik hali produkcyjnej

Miejsce pracy: Krosno

Obowiązki i zadania:

  • kierowanie podległym zespołem pracowników,
  • realizacja planów produkcyjnych pod względem ilościowym i jakościowym,
  • organizacja przepływu surowca i wykonania produktu,
  • kontrolowanie wydajności pracowników, efektywności wykorzystania materiałów oraz terminowości produkcji,
  • prowadzenie analiz i rozliczanie produkcji,
  • współpraca z wydziałem technologii.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie minimum średniego (preferowane wyższe techniczne),
  • znajomości branży drzewnej,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office),
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres rekrutacja@panmar.pl z dopiskiem w temacie: Panmar – Kierownik hali

 Oferty prosimy przesyłać w terminie do 31.12.2017 r.

 Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@panmar.pl
lub

Sortowacz materiałów drzewnych

Sortowacz materiałów drzewnych, operator skrawarek drewna

Obowiązki:

  • sortowanie elementów drewnianych używanych do produkcji,
  • wykrywanie wad materiałowych drewna,
  • sporadyczna obsługa obrabiarek do drewna.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży drzewnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność w działaniu.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@panmar.pl  z dopiskiem w temacie: Panmar – sortowacz, operator

lub

Mechanik maszyn

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów urządzeń, maszyn przemysłowych do obróbki drewna
  • bieżącą kontrolę sprawności stanu technicznego urządzeń,
  • szybkie diagnozowanie usterek,
  • samodzielne usuwanie zgłoszonych awarii,
  • sprawne wykonywanie powierzonych zadań.

 Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
  • doświadczenie w zawodzie,
  • mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres rekrutacja@panmar.pl  z dopiskiem w temacie: Panmar – mechanik maszyn

lub